(068) 880-77-88 (073) 700-07-98

груминг салон ZooStyle наш коллегтив

Стрижка собак в Києві.
Салон краси для тварин Зоостиль.

Зоостиль - салон для собак в Києві надає послуги з комплексного догляду за домашніми тваринами, стрижка собак і кішок, триммінг, виставкова підготовка, креативний грумінг. Салон надає SPA послуги, такі як: гідромасаж, масаж, обгортання глиною та іншими масками.

Наші майстри - призери і переможці міжнародних конкурсів грумінгу. Щорічно беремо участь в конкурсах і ділимося досвідом з іншими майстрами на міжнародних форумах і виставках.

Чому варто відвідати салон ЗооСтиль:

  • Майстри салону люблять собак і кішок
  • Тільки дбайливе ставлення до домашніх тварин
  • Підтримуємо чистоту в приміщенні
  • Рушники в салоні щодня стираються
  • Обробляємо повітря озоном і використовуємо аромамасла для підтримки приємного запаху і зниження стресу вихованців
  • Чи не використовуємо наркозу
  • Дозволяємо власникам спостерігати за процесом стрижки, якщо це не відволікає майстра і собаку
  • У зоні очікування пригощаємо клієнтів чашечкою кави або чаю
  • Грумери проконсультують про догляд за вихованцем в домашніх умовах
  • У Зоостіль можна вибрати модний костюм або аксесуар улюбленцю, скористатися безкоштовним wi-fi інтернетом

Чекаємо Вас в нашому салоні!

Стрижка собак - примха власників або потреба тварин?

Для підтримки здоров'я наших чотирилапих друзів важливо виконувати регулярні гігієнічні процедури: стрижка собак, миття і вичісування. Володарі гладкошерстних собак стикаються з проблемою линьки вихованців щодня. Процедура вичісування шерсті, яка линяє і купання допомагають позбутися від випадання волосся і запаху псини на 3-4 тижні.

Жорсткошерстні собаки потребують процедури стріппінг (тримминга), процедура проводиться для видалення старого шару остьовіволосся і підшерстя, шерсть на лапах і нижньої частини живота таких собак регулярно потребує стрижки.

Шерсть шпіців і лайок потребує регулярного вичісування. Невичесаний підшерсток накопичується, сплутується і збивається в ковтуни, видалення яких болісно.

массаж для собаки в груминг салоне ZooStyle

Йоркширських тер'єрів, мальтез, ши-тцу, пуделів, бішонов і інших довгошерстих порід собак доводиться стригти, шерсть безперервно росте і плутається при відсутності розчісування. Така шерсть не схильна до постійної линьки, підходить для алергіків, так як не поширюється по дому.

Раніше декоративні породи собак вважалися розкішшю, заводила маленьких собак тільки буржуазія - не варто забувати про це. Власникам собак з постійно відростаючих шерстю, доводиться стикатися з фактом, що за цією шерстю треба регулярно доглядати, розчісувати таку шерсть потрібно щодня, стригти раз в 1-2 місяці.

Як тільки в будинку з'явився щеня, починаємо з першого дня привчати до процедури розчісування, гігієнічну стрижку собаці роблять з двомісячного віку. Не варто затягувати з приучением до грумингу до пізнього віку, тому що з часом собаку стає складніше умовити на дану процедуру. Майстрам-грумера доводиться стикатися з некерованими й агресивними клієнтами, і це відбувається з вини власників, які вчасно не зайнялися вихованням улюбленця і приучением до гігієни.